Barts

Filtry
Zamknij
    Filtruj po cenie
    Marka
    Kolor
    Rozmiar

Barts | Historia BARTS rozpoczęła się latem 1986 roku, kiedy Bart Koene sprzedawał swoje ręcznie szyte spodenki kąpielowe na plażach w St. Tropez. Okazał się wielkim hitem. Jedna z pomagających mu dziewczyn owinęła głowę kawałkiem materiału, aby chronić się przed słońcem i wkrótce ludzie zapytali, czy mogą kupić tę fajną chustę. Od tego momentu Bart zaczął skupiać się na nakryciach głowy. Dopiero kilka lat później narodziła się marka BARTS.

Ponad 2500 unikalnych projektów

Barts | Specjalizuje się w wysokiej jakości akcesoriach modowych dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Mamy siedzibę w Amsterdamie i projektujemy akcesoria, które zapewniają ciepło zimą i chłód latem, ponieważ wierzymy, że życie zaczyna się na zewnątrz. Od modnych czapek i ręcznie robionych szalików po modne plecaki – każdy element jest wyjątkowy. Nawet po dwudziestu pięciu latach nasi projektanci niemal każdego dnia zaskakują nas odjazdowymi pomysłami, oryginalnymi zestawieniami i niekonwencjonalnym myśleniem o przekształceniu funkcjonalnych akcesoriów w coś wyjątkowego. Kiedy tak się dzieje, wiemy, że jesteśmy na dobrej drodze.

Inspiracje

Barts | Wszystkie nasze akcesoria zimowe i letnie zaczynają się od pomysłu. Prosty szkic lub doodle na kartce papieru. Chociaż pomysły są wszędzie, ożywiają je kreatywne umysły, marzyciele lub ci, którzy potrzebują odrobiny inspiracji, aby stworzyć coś nowego. To takie proste, ale nie takie łatwe. W BARTS z dumą możemy powiedzieć, że znaleźliśmy wspaniałą grupę tych ludzi. Rodzina utalentowanych projektantów i grafików, którzy kochają produkt i szukają nowych pomysłów i możliwości, gdziekolwiek się znajdują. Jeśli zespół jedzie na rowerach przez serce Amsterdamu, podróżuje po świecie, ogląda filmy lub jeździ na nartach po zaśnieżonych stokach, jego misją jest przekształcenie tego, co widzą, w oryginalne przedmioty, które wywołują uśmiech na twarzy.

Kondycja firmy obecnie

BARTS | Dziś znany z wygodnych i wysokiej jakości akcesoriów letnich i zimowych. Z siedzibą w Amsterdamie, BARTS jest sprzedawany w całej Europie z ponad 3.000 punktów sprzedaży. Oprócz akcesoriów zimowych marka ostatnio rozszerzyła ofertę o kompletny asortyment na lato, obejmujący stroje kąpielowe i plażowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Całkowicie nowy i ekscytujący rozdział. Od wygodnych czapek po seksowne bikini – każdy element jest wyjątkowy. „Fakt, że czujemy się tak dobrze, że jesteśmy sobie wierni, napawa mnie wielką dumą”. – Bart
ikona Zweryfikowane przez społeczność